XXXIII NIEDZIELA WYKŁA

 1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. o 12:30 Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt oddania.
 2. Przypominamy, że w tym roku odpusty zupełne za wiernych zmarłych można uzyskiwać przez cały listopad, a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych. Szczegóły w gablocie przed kościołem.
 3. Do końca listopada w zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych.
 4. We współpracy z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grójcu rozpoczynamy coroczną akcję „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” polegającą na przygotowaniu paczek świątecznych dla ubogich dzieci. Z drzewka przy bocznym ołtarzu zabieramy aniołka z imieniem i wiekiem dziecka, dla którego przygotujemy świąteczną paczkę. Na paczce należy w widocznym miejscu wpisać numer znajdujący się na aniołku. Paczki prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii do niedzieli 13 grudnia. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję!
 5. Od przyszłej niedzieli u p. Organisty można będzie nabyć opłatek. Uwrażliwiamy na to, aby na stół wigilijny zaopatrywać się wyłącznie w opłatki poświęcone w kościele.
 6. Prasa katolicka dostępna jest w kiosku parafialnym. Polecamy tygodniki: Idziemy, Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
 7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  Śp. Jadwiga Siekut
  Śp. Stanisław Rzeńca
  Śp. Mirosław Makuch
  Śp. Jerzy Bugajny
  Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek..