18-25 października 2020

18 października, XXV Niedziela zwykła
6.30 1. + Aleksandrę FILIPSKĄ – 18 greg.
2. + Katarzynę WLAZŁO – 18 greg.
8.00 1. + Edwarda KOŁACZA
2. W int. Hanny i Janusza GAWEŁ w dniu 38 r. ślubu o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 + Tadeusza OLEJARZA
12.30 Za parafian
17.00 + Bogusławę PIĘTKĘ w 4 r. śmierci
19.00 + Jadwigę i Stanisława SZEWCZYKÓW oraz ich rodziców
19 października, poniedziałek
6.30 1. + Aleksandrę FILIPSKĄ – 19 greg.
2. + Bogumiłę SKOWROŃSKĄ (od rod. Szczygłów)
7.30 + Katarzynę WLAZŁO – 19 greg.
18.00 1. + Andrzeja WIECZORKA (od Adama z rodziną)
2. + Julian LENIEDZ w miesiąc po pogrzebie
20 października, wtorek
6.30 + Aleksandrę FILIPSKĄ – 20 greg.
7.30 1. + Katarzynę WLAZŁO – 20 greg.
2. + Henryka MAJCHERA w 26 r. śm., Jacentego MAJCHERA
18.00 1. + Urszulę WANIEK z okazji imienin
2. + Magdalenę NOWAKOWSKĄ (od koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu)
21 października środa
6.30 + Aleksandrę FILIPSKĄ – 21 greg.
7.30 + Katarzynę WLAZŁO - 21 greg.
18,00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
22 października, czwartek
6.30 + Aleksandrę FILIPSKĄ – 22 greg.
7.30 1. + Katarzynę WLAZŁO – 22 greg.
2. + Krystynę, Ewę, Wacława, GĄSIOROWSKICH, Janinę, Stanisława MATUSIAKÓW, Stanisławę WYSOKIŃSKĄ
18.00 1. + Krzysztofa KORALA w 7 r. śm., Jana WŁODARCZYKA w 3 r. śm., Celinę, Kazimierza, Wiesławę, Danutę, Andrzeja i Sławomira KORAL
2. + Agatę NOWAKOWSKĄ (od Darka PIECHOTY z rodziną)
23 października, piątek
6.30 + Aleksandrę FILIPSKĄ – 23 greg.
7.30 Katarzynę WLAZŁO – 23 greg.
18.00 Intencje zbiorowe
24 października, sobota
6.30 1. + Aleksandrę FILIPSKĄ – 24 greg.
2. + Franciszka i Stanisławę MARKIEWICZ
7.30 + Katarzynę WLAZŁO – 24 greg.
18.00 + Rafała ROMANOWICZA
25 października, XXX Niedziela zwykła
6.00 1. + Tadeusza, Michalinę i Henryka KOŁACZ, Janinę, Władysława, Barbarę, Wojciecha i Reginę WOJCIECHOWSKICH
2. + Katarzynę WLAZŁO – 25 greg.
8.00 1. + Aleksandrę FILIPSKĄ w 18 r. śm., Jerzego i Wiesława FILIPSKICH
2. + Aleksandrę FILIPSKĄ – 25 greg.
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 + Jana CIEŚLAKA w 40 r. śm., Adama ZIELIŃSKIEGO, Wiktorię SADURSKĄ
12.30 Dziękczynna prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Danuty i Huberta MALOWANIEC w dniu 55 r. ślubu
17.00 + Tadeusza ROKICKIEGO, Józefę i Stanisława GORZKOWSKICH
19.00 + Tadeusza ZDUNEK