16-23 czerwca 2019

16 czerwca, UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
6.30 + Antoniego MACIAKA
8.00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny z ok. 90 r. urodzin
2. + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 18
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 + Jerzego ROZMUSZYŃSKIEGO w 2 r. śm.
12.30 1. Za Parafian
2. Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Małgorzaty i Artura ZAGDAŃSKICH
17.00 O Boże błogosławieństwo dla Filipa GRZĘDOWSKIEGO z ok. 18 r. urodzin
18.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
19.00 + Marka, Mariannę i Antoniego PIETRZAKÓW
17 czerwca, poniedziałek ŚW. ALBERTA CHMIELWSKIEGO
6.30  
7.30 1. + Ryszarda ZAWIŚLAKA w 2 r. śm.
2. + Irenę BUDZISZEWSKĄ w miesiąc po pogrzebie
18.00 1. + Janinę BURZYŃSKĄ greg 19
2. + Leonarda BŁASZCZYKOWSKIEGO w 10 r. śm., Wacława i Eugenię BŁASZCZYKOWSKICH
18 czerwca, wtorek
6.30 + Ryszarda MIRKOWSKIEGO
7.30 1. + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 20
2. + Antoniego i Janinę MARTYNIAKÓW
18.00 1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zofii i Jana z ok. 42 r. ślubu
2. + Piotra ZIĘBĘ w miesiąc po pogrzebie
19 czerwca, środa
6.30 + Piotra SZYMANKIEWICZA w 40 r. śm.
7.30 1. + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 21
2. + Krystynę JAKUBCZAK w 2 r. śm., Ryszarda JAKUBCZAKA
8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
20 czerwca, czwartek - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
6.30 + Janinę i Wincentego GAWRYSZEWSKICH
8.00 1. Za zmarłych Janów z rodziny GAWŁÓW
2. + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 22
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 Za Parafian
17.00 + Stanisława ANTONIEWICZA w r. śm.
19.00 + Jana KURKA w 3 r. śm., Antoniego i Genowefę KRUK, Anielę i Władysława DĄBROWSKICH
21 czerwca, piątek - ŚW. ALOJZEGO GONZAGI
6.30 + Przemysława GORZKOWSKIEGO
7.30 + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 23
18.00 Intencje zbiorowe
22 czerwca, sobota
6.30  
7.30 + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 24
17.00 Ślub
18.00 + Lucjana i Władysława DACZEWSKICH, Mieczysława KŁOSA w 46 r. śm., Zofię CIEŚLAK w 10 r. śm.
23 czerwca, XII Niedziela zwykła
6.30 + Janinę, Władysława, Barbarę i Wojciecha WOJCIECHOWSKICH, Tadeusza KOŁACZA
8.00 1. + Jana ZARYCHTĘ i zm. z rodz. ZARYCHTA
2. + Jerzego KOPCZYŃSKIEGO, Pawła PRZYCHODZIEŃ
9.30 Intencje zbiorwe
11.00 + Mariannę, Jana i Romana OSZAJCÓW
12.30 1. Za Parafian
2. + Janinę BURZYŃSKĄ greg. 25
17.00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Kamili i Kamila z ok. 10 r. ślubu oraz dla ich syna Alana
18.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
19.00 + Jana CIEŚLAKA, Adama ZIELIŃSKIEGO, Wiktorię SADURSKĄ, rodziców PARADOWSKICH i CIEŚLAKÓW