1. Dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała i piękne świadectwo wiary katolickiej. Szczególne podziękowania dla mieszkańców Grudzkowoli za przygotownie pierwszego ołtarza przy Matce Bożej i wykonanie pracochłonnego wieńca oraz dla P. Grzegorza Konarzewskiego i P. Michała Konarzewskiego z rodziną za „mobilny” ołtarz na Pl. Wolności. Wdzięczność należy się także Siostrom Adoratorkom – S. Melanii, S. Cecylii i S. Ewie za dekorację kwiatową, Organiście – p. Sebastianowi, Kościelnemu – Zbigniewowi, Ceremoniarzowi – p. Damianowi, służbie liturgicznej, Rycerzom JP2, paniom i panom niosącym sztandary i feretrony, dzieciom pierwszokomunijnym z rodzeństwem i pod opieką rodziców i Katechetek – p. Bożeny i p. Marioli. Dziękujemy także Państwu Rymaszewskim, Państwu Gwiazdoniom, p. Majewskiemu, p. Marcie Ostrowskiej i p. Piotrowi Rosłońcowi.
  2. Zapraszamy na wieczorne nabożenstwa czerwcowe z procesją eucharystyczną. Na zakończenie dawnej oktawy poświęcenie wianków.
  3. We wtorek 13 czerwca nabożeństwo fatimskie razem z nabożeństwem czerwcowym.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6:30, 7:30 i 18:00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 celebracja odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych dla kandydatów do bierzmowania.
  7. Przypominamy, że trwają internetowe zapisy na kolejne przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas siódmych.
  8. Pod chórem i w kiosku dostępny jest jeszcze bieżący numer gazetki parafialnej NICOLAUS z artykułem O. Jana Strumiłowskiego, kaznodziei z poprzedniej niedzieli. Zachęcamy do czytania i słuchania także innych wypowiedzi O. Jana, które znaleźć można w internecie.
  9. Bóg zapłać za ofiary na remont dachu składane na tacę i wpłacane na konto.