XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 nabożeństwo eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.
 2. W poniedziałek o godz. 17:00 – wypominki, o godz. 18:00 Msza św. za naszych zmarłych krewnych przyjaciół i dobrodziejów. W zakrystii i kancelarii można jeszcze zgłaszać imiona zmarłych do rocznej modlitwy wypominkowej.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 17:00 katecheza dla grupy pierwszej kandydatów
  do bierzmowania
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 Msza św. i katecheza przed I Komunią św. dla rodziców i dzieci z klasy IIIA, IIIB i IIIC (Szk. Nr 2).
 5. We wtorek o godz. 19:00 spotkanie grupy św. O. Pio.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej chorągiew Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II.
 7. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Na Mszy św. wieczornej modlić się będziemy za naszą Ojczyznę. Z racji święta kancelaria parafialna będzie nieczynna. Kardynał Nycz udzielił dyspensy od nakazanej
  w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 8. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie opłatka wigilijnego, który będzie można nabyć u p. Sebastiana, naszego Organisty. P. Sebastian – zgodnie z dawnym zwyczajem – roznosić będzie opłatek po domach według następującego planu: poniedziałek – Grudzkowola, wtorek – Worów, środa – Załącze,
  czwartek
  – Odrzywołek oraz Mszczonowska bloki 35 ABC, piątek – Odrzywołek oraz Mogielnicka 30 i 30A, sobota – Kobylin oraz Mogielnicka 30 ACE. Dziękujemy za ofiary „opłatkowe”.
 9. W sobotę 5 listopada Ks. Kardynał Kazimierz Nycz mianował nowych dziekanów Archidiecezji Warszawskiej. Dziekanem dekanatu grójeckiego został proboszcz parafii św. Mikołaja Biskupa w Grójcu, wicedziekanem – proboszcz parafii Świętej Trójcy w Belsku Dużym. Funkcję ojca duchownego dekanatu pełni od wielu lat proboszcz parafii w Lesznowoli.