XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś przypada 408. rocznica śmierci Sługi Bożego Ks. Piotra Skargi. Na Mszy św. o godz. 9:30 modlimy o rychłą jego beatyfikację.
 2. Dziś na Mszy św. o godz. 9:30 ostatnia w tym roku grupa dzieci przystępuje do I Komunii św. Przygotowanie do przyszłorocznej uroczystości I Komunii św. rozpocznie się spotkaniem dla rodziców w niedzielę 4 października po Mszy św. o godz. 11:00 w kościele.
 3. Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się za dwa tygodnie, w przesuniętym z maja terminie 11 października, na Mszach św. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30.
 4. Spotkanie dla małżeństw, które chciałyby włączyć się w Domowy Kościół dziś o godz. 12:00 w salce na plebanii.
 5. W czwartek rozpoczynamy październik. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie - po Mszy św. wieczornej, w niedziele - o godz. 18:00. Różaniec dla dzieci - we wtorki i czwartki o godz. 17:00. Zapraszamy!
 6. W czwartek z racji I czwartku miesiąca po różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja potrwa do godz. 19:30.
 7. W I piątek miesiąca Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18:00. O godz. 16:30 Msza św. z udziałem dzieci. Spowiedź na każdej Mszy św.
 8. W pierwsze piątki miesiąca odwiedzamy chorych zamieszkałych na terenie naszej parafii. Zgłoszenia chorych przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
 9. W piątek o 19:00 w kościele katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Katechezy te odbywać się będą raz w miesiącu w I piątki miesiąca.
 10. W sobotę po Mszy św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:30 nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.
 11. Kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczynają przygotowanie zapraszamy na spotkanie w sobotę 3 października o godz. 16:00 w sali w domu katechetycznym.
 12. Za tydzień w I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
 13. Zapraszamy młodzież akademicką i „poakademicką” na pierwsze spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego NIKOLAUS. Spotkanie odbędzie się 2 października w piątek o godz. 20.00 i rozpocznie się Mszą Św. w kościele. Informacje - u ks. Pawła.
 14. Prasa katolicka dostępna jest w kiosku parafialnym. Polecamy tygodniki: Idziemy, Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
 15. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
  Śp. Agata Nowakowska
  Wieczny odpoczynek…