• 1
  • 2
  • 3
  • 4

pwt13 maja gościliśmy w naszej parafii profesorów i studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego - Collegium Joanneum.

 

Nasi goście opowiedzieli nam o potrzebie poznawania Boga, zrozumienia własnej wiary, a wiec korzystania z oferty uczelni. Collegium Joanneum przygotowuje osoby do posługi w parafiach, wspólnotach i ruchach kościelnych naszej diecezji. Umożliwia zdobywanie kwalifikacji do nauczania katechezy w szkole, oraz wspomaga małżeństwa w radosnym podążaniu drogą chrześcijańskiej rodziny.

 

  • Tdz

Wśród gości byli: ks. Robert Skrzypczak, autor popularnej książki o ks. Dolindo oraz ks. Janusz Stańczuk, autor książek dla dzieci. Po każdej Mszy będzie można było nabyć te książki oraz poprosić o autograf.

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie został erygowany przez Stolicę Apostolską w 1988 r. Uczelnia posiada uprawnienie do nadawania stopni magistra teologii (teologia ogólna, teologia duchowości, katechetyka). Prowadzi ponadto, na kierunku teologii, studium licencjackie, przewody doktorskie i habilitacyjne, nadając odpowiednie stopnie naukowe. Zaprasza na studia podyplomowe, studia w systemie e-learningowym, Akademię Dziennikarstwa oraz studium „Teologii dla zabieganych”. Więcej informacji na stronie uczelni.Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie
Collegium Joanneum
ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
tel. 22 869 98 90
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pwtw.pl